Gault&Millau Theater

12.00 – 12.45:
Educatief programma met kaviaar en de beste champagnes van het 29ste Proefschrift Wijnconcours.  I.sm. Persian Caviar.

13.00 – 13.45:
Schultenhues  Peter Gast Gastrobar en ‘orange wines’
De jonge keukenequipe van restaurant Schultenhues Peter Gast Gastrobar uit Zutphen ( 17 punten GM) kookt bij zogenaamde ‘orange wines’ uit Slovenië in samenwerking met Delicroatia.

14.00 – 14.45:
Patisserie
De rol van patisserie in de topgastronomie in Nederland door patissier Robin Hoedjes van Huize van Wely, in combinatie met zoete wijnen van het 29ste Proefschrift Wijnconcours.

15.00 – 15.45:   
HanTing Cuisine in Den Haag (16 punten GM); seizoensinvloeden
Presentatie door chef Han van restaurant HanTing Cuisine rond aspecten als gezondheid en de yin yang van de Franse en Chinese cuisine. Het programma wordt omlijst door Duitse wijnen van Jacobus Boelen.

16.00 – 16.45:    
Japanse kooktechnieken
Arjan Siemerink van YAMA Utrecht demonstreert Japanse kooktechnieken o.a. met   pickles  en koji (schimmelcultuur).

Forum Gastronomicum theater

12.00 – 12.45:
Asian kitchen
Educatief programma rond de Aziatische keuken door Azië-specialist Tim Kan.

13.00 – 13.45:
Slow food thema met Genootschap van Stokers o.l.v. Arjan Smit, De Pronckheer, Cothen (11 punten GM).

14.00 – 14.45:   
De Jong en Vins Naturels
Jim de Jong van restaurant de Jong in Rotterdam is gespecialiseerd in het werken met groenten en zogenaamde ‘vins naturels’. In samenwerking met groenten- en fruitspecialist Rungis presenteert hij enkele van zijn gerechten in combinatie met ‘vins naturels’ en bespreekt hij de positie en het nut of de noodzaak van deze wijnen in de gastronomie.

15.00 – 15.45:
Zalm
Educatief programma met zalm van Zalmrokerij Smoking, omlijst met wijnen van het 29e Proefschrift Wijnconcours.

16.00 – 16.45:
Chefs Robert Poel en Thomas Diepersloot van restaurant Voltaire, Parc Broekhuizen, Leersum. Spannende gerechten, onder supervisie van Jacob Jan Boerma (De Leest, Vaassen)

Speeddate Theater 1

12:30 NTB
13:00 Wijnkoperij La Persistance: vergeten druivenrassen
13:30 Graipola
14:00 Zalm-Roots Fish Smokery
14:30 Mondivin Hongaarse rode top wijn
15:00 Madame Paté, winnaar persprijs Culinair Saissonier voor het mooiste product
15:30 Aromi del Mondo
16:00 Bourgondisch Lifestyle: Affinage
16:30 Stokers Slow Food Alliantie

Speeddate Theater 2

12:30 Huize van Wely, top patisserie
13:00 Bourgondisch Lifestyle: affinage
13:30 Winestein
14:00 La Prosciutteria: specialiteit op Italië, Kroatië en Slovenië
14:30 Persian Caviar
15:00 Bond van Boerderijzuivelaars
15:30 Livar
16:00 Stokers Slow Food Alliantie
16:30 NTB